• Свеж
Верде тркала - v оска мат графитно тркало

Верде тркала - v оска мат графитно тркало

DEN 3199.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Следната еволуција во марката Верде тркала е оската V99 -. V99-оската е обележана со широк дизајн на разделување, споен на длабоко машинирана усна за подмачкана. Достапно во запрепастени вклопувања од 19x8. 5, 19x9. 5, 20х9 и 20х10. 5. Конкаватијата е забележителна на предните тркала и е сериозно акцентирана на задниот дизајн. Достапно во сјајна бронза и мат графит завршен. 【Најдобра конструкција во класа】 во која има тешка, едноделна екипана алуминиумска конструкција, сите тркала од Верде нудат супериорна издржливост и перформанси за да издржат остри услови на патот . 【Напредно инженерство】 дава исклучителни перформанси-висок отпор на незапирливо , Одличен индекс на оптоварување, соодветен дозвола за дебеломер на сопирачките и намалување на тежината за засилено ракување, ефикасност на горивото и оптимална удобност на возењето . 【Безбедност и сигурност】 Тестирани за да ги надминат строгите стандарди на спецификациите на тркалото SAE J2530. Сите тркала од Верде се подложени на тестови за стабилност и структурен интегритет, вклучително и замор на влијанието, замор на замор и тестови за радијален замор . 【TPMS компатибилен】 дизајниран да овозможи инсталирање на сензори за мониторинг на притисок на гумите - помагајќи им на возачите да спречат небезбедни услови за работа . 【Поддршка за гаранција за поддршка на гаранцијата. 】 Ние сме посветени на испорака на исклучителен производ и одлична услуга за клиенти. Ние нудиме ограничена 1-годишна завршница и структурна гаранција за живот. Белешка : Вклученото капаче за центри, сепак, не вклучува ореви од лавчиња или завртки за лапчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.