• Свеж
Рамона Стариот Мапа Ѕид Часовник

Рамона Стариот Мапа Ѕид Часовник

DEN 816.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Комбинирајќи модерни трендови во дизајнот и безвременски антички стил, ѕидниот часовник Рамона е привлечен декор. Часовникот содржи стар дизајн на мапа на светот поставен во сина граница. Работно месинг нишало се ниша под златните часовни и минутни раце. Со сета своја стил, овој часовник сигурно ќе биде вашето омилено парче во собата! Часовник изработен од железо и композитно дрво. Сини и златни бои и завршува. Стариот свет мапа дизајн. Работен месинг нишало. Висококвалитетно кварцно движење. Користи 1 ERY батерија (не е вклучена).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72