• Свеж
Чуда на нација за велосипедски шорцеви за девојчиња, 6-пакувања, големини 4- & плус

Чуда на нација за велосипедски шорцеви за девојчиња, 6-пакувања, големини 4- & плус

DEN 255.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршено за училиште или игралиште, овие шорцеви за велосипеди од Wonder Nation сигурно ќе бидат суштински на вашата девојка. Овие шорцеви за велосипеди се лесни, меки и убаво се со сите нејзини омилени врвови и фустани на нација. Зачувајте со оваа стилска 6-пакет за безброј креации на облека! Исклучиво на. Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 6-пакет вклучува : шест пара шорцеви. Fit : Опремена. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две џебови со мавта од фрагмент однапред. Карактеристики : истегната плетена конструкција; Отпорен на смалување. Плетете шорцеви за велосипеди со 6 пакувања за девојчиња од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumn Industries Мода лого шишиња Шампањски шишиња убавина и модно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

DEN 895.84