• Свеж
ВЕСФОРД ДОМОВНИ ЕЛЕМЕНТИ НА ПРИРОДАТА НА ПРИРОДАТА НА ПРИРОДАТА, 18,5 24,5 - Подготвени за виси, злато

ВЕСФОРД ДОМОВНИ ЕЛЕМЕНТИ НА ПРИРОДАТА НА ПРИРОДАТА НА ПРИРОДАТА, 18,5 24,5 - Подготвени за виси, злато

DEN 959.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Елементите на Wexford Home Nature Nature I Premium Rramed Print, 18,5 "x 24,5 "-Подготвени за виси, злато (сет од 2) Додадете пар убаво врамени апстрактни отпечатоци на вашиот wallид за да создадете дизајни за еден вид што се Центарот на внимание. Виси врамен декор на вашиот wallид може во голема мерка да го подобри изгледот на која било спална соба, дневна соба, канцеларија или кујна. Прикажете ги овие врамени слики рамо до рамо или во различни простории за да создадете кохезивна тема . Однесувајте се кон себе или некој за кој се грижите. Уметничките дела се одлична идеја за подароци за празници, родендени, годишнини, дипломирања или само затоа што. Подарете подарок што ќе биде потсетник за вас. Уметноста може да се постави на кое било место без оглед на големината на домот, станот, студентскиот дом или канцеларијата и може да се прикаже на исто толку места, од кујната, до бањата, домашен бар, влез, семејна соба, ходник и многу повеќе . Украсете wallид со нешто што вреди да се погледне . Ние користиме 100% материјал со висок квалитет. Нашето модерна wallидна уметничка слика печатена со високо квалитетни отпечатоци од giclee и премиум акрилно стакло го зема врамениот декор за печатење wallид на следно ниво . Секое парче доаѓа подготвено да виси, па затоа е без проблеми. Добијте ја најдобрата големина што одговара на вашиот простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.