• Свеж
Sudeенски велур со велур со укажани пети на пети

Sudeенски велур со велур со укажани пети на пети

DEN 335.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Влезете во шик стил со отсечената пумпа од страна на Brinley Co. Овие високи потпетици имаат меки велур на велур со детали за исечени детали на вампи и акцент на лента. Женските зашилени прсти и тенки потпетици на стилоти создаваат ласкава силуета. Овие отсечени пумпи се направени со велур со велур и материјали направени од човекот. Нагласена пети е истакната на овој чевли со високи потпетици. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.