• Свеж
Американски сос од Роланд Роланд, Оз

Американски сос од Роланд Роланд, Оз

DEN 95.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сос, остриги со вкус на остриги 7 fl Oz (210 ml) без msg. Направено во Малезија. Ладил по отворањето. 7 FL Oz (210 ml) New York, NY 10010 1990 American Roland Food Corp. Oyster сос. Природно и вештачки зачинет. Специјализирана храна на Роланд. Производ на Малезија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.