• Свеж
Оригинална нараквица за инспирација на агат - зелена - и ова ќе помине

Оригинална нараквица за инспирација на агат - зелена - и ова ќе помине

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оригинална нараквица за инспирација на агат - Зелена - Ова исто така ќе помине дизајни за розови кутии, произведува и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по прифатливи цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Единствени поволни цени, женски плус комбинезони тексас ролна поглава комора панталони панталони панталони

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

DEN 628.64