• Свеж
Бојд сон Св. Ивс тапаниран тапацирана кожена кожена со леб со трупче, близнак, сина

Бојд сон Св. Ивс тапаниран тапацирана кожена кожена со леб со трупче, близнак, сина

DEN 4320.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дизајнирано како идеално решение за гости во текот на ноќта, гостински кревети или удобен ноќен сон во моментот кога ќе забележите, Бојд Спил Св. Со зафатена, крилна структура и прекрасна естетска зашиена со копчиња, креветот „Свети Ивс“ нуди софистициран изглед кој оди добро со какви било класични или модерни комплети за мебел. Современ тапациран дизајн. Постелнината е достапна во беж, црна, сина и сива боја. Faux кожа достапна во сива, сина и бела боја. Велур достапен во аква и црна боја. Непречен систем, превртете го Slat System. Душек со 6 "или 8" со леснотија. Душекот не е вклучен. Димензии на дневникот : 85 "L X 42" W X 34.5 "H. Trundle Dimensions : 76" L X 39 "W X 1" H. Box Shipping 1 Димензии : 42.91 "L x 39.57" W x 9.65 "H. H. H. Shipping Box 2 Димензии : 87,8 "L x 13.39" W x 6.3 "H. Веб-страницата за складирање на пикап Белешка : Оваа ставка е спакувана во голема кутија што може да не се вклопи во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за пикап во продавница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Безбедност на базенот за вода во вода, се вклопува во 20 '42', Централен панел за одвод, UL класифициран до ASTM F1346

Покривот за безбедност на базенот во рамките на правоаголникот на водата, се произведува во придржувањ�

DEN 1119.84