• Свеж
Activeенски резервоар за активни тркачки ленти

Activeенски резервоар за активни тркачки ленти

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако барате одличен резервоар за да го облечете во теретана, да трчате работи или само да се дружите дома, не барајте повеќе. Topенскиот резервоар врвот од атлетски работи комбинира одличен стил и удобност со лесна грижа за совршениот секојдневен резервоар. И, сигурно ќе најдете барем оној што е соодветно за вас - достапен е во многу цврсти бои, ленти и забавна, мотивациска графика. Меката поли ткаенина ја гуши влагата за да ве одржи ладна и суво, а деколтето е без обележје за дополнителна удобност. Машински миење, 100% поли. Атлетски работи Activeенски лента за активни резервоари за тркачки бек : 100% поли. Вратот на екипажот. Без ракави. Ракербек. Влага за губење. Без ознака за дополнителна удобност. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.