• Свеж
Без граници на вратот на јуниорите V-вратот на бебето

Без граници на вратот на јуниорите V-вратот на бебето

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Освежете ја вашата гардероба за секојдневни излегувања почнувајќи со овој симпатичен врв на Babydoll. Дизајнирано со V-врат и удобни кратки ракави, овој врв на Babydoll има вградено горно тело со опуштено, драпејско пилум полите за женски допир. Спарете го овој врв со вашите омилени фармерки или шорцеви за совршена облека со топло време! Исклучиво на. Материјал : 62% рециклиран полиестер/33% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. одговара : опремено горното тело со опуштено полите на пилум. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : peplum полите. В-вратот на јуниорите од врвот на бебето од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.