• Свеж
Бело Куќиште За Цвеќе За Samsung Galaxy Note плус 10+ 5G 6.8 Tpu Јасно Меко И Флексибилно Ултра Тенко Отпорно На Удари Против Гребење Транспарентен Браник Тенок Лесен Стилски Заш?

Бело Куќиште За Цвеќе За Samsung Galaxy Note плус 10+ 5G 6.8 Tpu Јасно Меко И Флексибилно Ултра Тенко Отпорно На Удари Против

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Целосна Заштита : Меката флексибилна рамка НА ТПУ со 4 армирани агли обезбедува апсорпција на капки за заштита на вашиот мобилен телефон. Подигнатите браници на страна се заштитни кога телефонот ќе ви падне. Дизајн против гребење : усните во предната и задната табла на куќиштето го штитат екранот (заштита на екранот) и задната камера од директен контакт до површината на масата. рамка за апсорпција на удари со меки рабови НА ТПУ од сите 4 страни за дополнителна заштита од капки и цврст тврд кристално чист заден панел изработен ОД врвен УВ материјал од 3 Ч номинален ПОЛИКАРБОНАТ, кој нуди супериорна Заштита од ГРЕБЕЊЕ, тпу што апсорбира Удари го штити вашиот телефон од секојдневно абење.Отпорен НА ГРЕБЕЊЕДВАЈ видлива, космо подлогата нуди бариера отпорна на гребење помеѓу вашиот телефон и површините и предметите што предизвикуваат оштетување.БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ Компатибилно компатибилно со безжични полначи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumn Industries Мода лого шишиња Шампањски шишиња убавина и модно сликарство сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

DEN 895.84