• Свеж
Секогаш ® Макси влошки, дополнителни тешки преку ноќ, 20 пакувања, картон

Секогаш ® Макси влошки, дополнителни тешки преку ноќ, 20 пакувања, картон

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женска нега секогаш® преку ноќ макси подлога. Подложете подлога која обезбедува долготрајна заштита ден и ноќ - обезбедување на апсорпција до 8 часа, за вашите најдолги денови. Макси влошки апсорбираат во секунди, ве одржуваат суви и удобни. Ова макси влошки, дополнителни тешки преку ноќ, 20/пакет, 6 пакувања/картон е одлична женствена саноритарна салфетка. Апсорбира во секунди . Leak Guard ™ Core Plus Rapiddry ја влече течноста длабоко во јадрото и подалеку од рабовите за неверојатна заштита преку ноќ . Длабоките бариери на секаде ги елиминираат протекувањата . Флекси-тела Флекс додека се движите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33

Апстрактни геометриски блок -тонови на „Ступел индустрии“, калливи беж тонови, 20, дизајнирани од Мајкл Маркон

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 719.84

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84