• Свеж
Да За Ладење Усна Масло Кокос . фл оз

Да За Ладење Усна Масло Кокос . фл оз

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чувајте ги усните да се чувствуваат прекрасно со Ова Да За Ладење На Маслото за Усни. Обезбедува долготрајна исхрана и мекост на усните. Да за кокосово масло за усни се вклопува речиси насекаде, така што може да се носи во торба или во џеб додека не е потребно. Овој производ ги гаси сувите усни и исто така обезбедува чувство на ладење. Навлажнувачкото масло за усни е формулирано со многу масла, вклучувајќи девствен кокос, маслиново и ладење еукалиптус, така што усните ќе бидат интензивно навлажнети и освежени. Фрлете дополнителен навестување на природен сјај и еден ќе биде подготвен за бакнежи од кокос под сонцето. Оваа цевка од 0,3 fl oz нуди формула која е без парабени и користи 99% природен нафта. Тоа е исто така без суровост, што овозможува да се користи со мир на умот. Лесно се нанесува маслото За усни За ладење, што го прави идеално за секој со суви усни или за оние кои претпочитаат да ја одржуваат својата насмевка сјајна и убава. Да За Кокосово Масло За Ладење На Усните, 0,27 Унца : Обезбедува храна и мекост на усните. Да за кокосово масло за усни хидрира и ја враќа влагата на усните. Содржи масла од кокос и еукалиптус. Лесно за нанесување. Носете во торба или џеб. Без парабени. Тенка цевка. 99% природен нафта, СЛС И засилувач. Суровост-бесплатно. Достапни за онлајн купувања само ВО САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Куала Лумпур Малезија Скај Лејн Портрет II“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Moderner Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова е подготв

DEN 0.33