• Свеж
Едиција Чорапи за екипаж за мажи, 6 пакувања

Едиција Чорапи за екипаж за мажи, 6 пакувања

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој 6-пакет чорапи има асортиман на отпечатоци од аргиле и неутрални тонови за без напор. Издржливите влакна во капачето на пети додаваат дополнителна заштита за области со висок стрес, додека системот за управување со влага Aquafx се чувствува кул под нозете. Овој производ е направен за доброто на утрешниот ден, со репризи перформанси влакна направени од рециклирани материјали. 69% рајон, 20% репродуцираат полиестер, 5% полиестер, 4% најлон, 2% спандекс. Машинско миење. Увезено. Сун Рејон, Ревив поли Спандекс. Дизајнирано во Чарлстон, СЦ. Вклучува шест пара чорапи. Удобно одговара на големини на чевли 6-12,5. Засилен пети, Perfect Fit Spandex, Управување со влага на Aquafx, поддршка за лак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.