• Свеж
Дозвола Панталони

Дозвола Панталони

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Летни Модни Секојдневни Ремени Со Цврста Боја Тексас Шорцеви За Машкиможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Полиестер, мек материјал, лесен и удобен, шорцеви со прерамки во плакарот, можат лесно да бидат шорцеви со прерамки нагоре или надолу, удобни за носење, може да се носат цел ден.● Карактеристики : женски летни секојдневни шорцеви со прерамки, женски летни шорцеви со прерамки, тенки шорцеви со прерамки, женски секси шорцеви со прерамки.● Модерна постава за обложување : со вашите омилени високи потпетици или сандали, станови, апостолки и сандали за уживање во кул летни денови. ● Затворање прилики : Разноврсен фустан за лежење дома или извршување задачи. Совршени шорцеви со прерамки за секојдневен, шопинг, секојдневно носење и семејни собири.Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Декорација На Почвата : Нонесилхуета : А-Линија што добивате : 1 Еез Прерамки Кратки Белешки : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет ќе добиете : 1 Х Машки Шорцеви Со Прерамки Shortsseusukeuwaisthipant Length S6103678cm/30.71"104cm/40.94"52cm/20.47"M8123882cm/32.28"108cm/42.52"53cm/20.87"L10144086cm/33.86"112cm/44.09"54cm/21.26"XL12164290cm/35.43"116cm/45.67"55cm/21.65"XXL14184494cm/37.01"120cm/47.24"56cm/22.05"XXXL16204698cm/38.58"124cm/48.82"57cm/22.44" Големина : СУС : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 78cm/30.71"Колк : 104cm/40.94"Должина На Панталони : 52cm/20.47"Големина : MUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 82cm/32.28"Колк : 108cm/42.52"Должина На Панталони : 53cm/20.87"Големина : лус : 10УК : 14ЕУ : 40ВЕЛТ : 86см/33.86"колк : 112см/44.09"Панталони Изработен Е ОД меки и дишечки материјали, доволно издржлив ЗА Секојдневно носење. Стилска, разноврсна и удобна - дефинитивна задолжителна маица за секоја гардероба. Повод : Секојдневно / Дневно / Дома / Дружење / Лежење / Шопинг / Одмор / Одмор / Патување / Викенд / СКАРА / Ноќно Излегување / Клупска Облека / Коктел / Вечер / Забава / Паб / Вечера / Романтичен Состанок / Свадба / Модна Фотосесија / Шик Улична Облека / Работа / Канцеларија. Секојдневен Стил Кој Го Покажува Вашиот Уникатен Шарм И Виталност, Додадете Чувство На Елеганција И Стил. Меко Е И Удобно и Ќе Ви се допадне кога ќе Го Примите. По услугата : Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате навреме, а ние ќе ви одговориме во рок од 1851 часа!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries го прави она што ве прави среќни гроздобер црвени обрасци, 30, дизајн од Стефани работник Марот Марот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 143.84