• Свеж
Машки Дуксер Мажи Контраст Во Боја Печатен Патент Со Качулка Спорт Sports Зима Моден Тренд Лабава Двојка Дуксери За Мажи

Машки Дуксер Мажи Контраст Во Боја Печатен Патент Со Качулка Спорт Sports Зима Моден Тренд Лабава Двојка Дуксери За Мажи

DEN 223.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 67cm/26.38" Големина : М Биста : 106cm/41.73" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 70cm/27.56" Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 52см/20.47" ракав : 70см/27.56" должина : 73см/28.74" големина : xl биста : 118см/46.46" рамо : 55см/21.65" ракав : 73см/28.74" должина : 76см/29.92" големина : xxl биста : 124см/48.82" рамо : 58см/22.83" ракав : 76см/29.92" должина : 79см/31.10" големина : хххл Биста : 130см/51.18" рамо : 61см/24.02" ракав : 79см/31.10" должина : 82см/32.28" Мажи и жени Боја Контраст Печатени патент качулка спортски fashion/зимски моден тренд лабава двојка Качулка карактеристики : . Карактеристики : Модни унисекс Блузи, Цврсти, Долги Ракави, Качулка, Џемпер, Врвка, Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.Шифон. Чиста, воздушна и лесна, удобна . 3. Специјалниот дизајн на Врвка за Влечење го прави посекси и попривлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и зима. 5. Тоа е супер Дише,Лесен,Моден Џемпер.Машки и женски контраст во боја печатен патент со качулка спортски fashion/зимски моден тренд лабава двојка качулкаматеријал : Полиестерски Натпревар : Машкиот Дуксер Е Лесен За Совпаѓање и Може Добро да се Совпадне со Фармерки и Во Целина. Повод : Значителен за секојдневно носење; Забава; спорт; лежење; дружење; домашна облека. Подароци За Мажи. Дуксер За Мажи. смешни дуксери за мажи. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Базен Колега Професионална - Одделение Лист Мрежа За Круг Надземни Базен Зимски Капаци, ft. Тркалезен Базен

Партнер За Базен Професионалните Квалитетни Мрежи за Лисја се најлесниот начин за отстранување на лисј

DEN 959.84