• Свеж
Нерѓосувачки Челик Жлеб И Монистра Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Жлеб И Монистра Полиран Бенд

DEN 1568.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изразете ја вашата љубов и посветеност со овој впечатлив свадбен бенд. Стилизиран од издржлив нерѓосувачки челик, овој бенд со жлеб широк 8мм има брилијантни рабови за дизајн со монистра за волшебен изглед. Оваа импресивна лента доаѓа во големини на прсти 8.Метална Тежина : 7,97 Грама Накит Тип : Моден Стил : Раб На Монистра Свадбен Опсег Накит Финиш : Жлеб Текстура Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 8ммринг Големина : 8< 2мм дебела обликуванивашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 8мм Дебелина : 2 мм Гравирани Нерѓосувачки Челик Монистра Жлеб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Fpqtro Жените Ноќта На Вештерките Пижами Плус Големина Дозвола Под Жени Чипка Без Грб Боја Крстот Намалување Шупливи Пижами

Женска Чипка Без Грб Боја Вкрстено Сечење Шупливи Пижами Сетноте : 1 Ве молиме погледнете ја нашата табе�

DEN 639.84

Кардиган Џемпери За Жени, Лесен Копче Надолу Краток Долг Ракав Мека Плетена Отворена Предна Тенка Надворешна Облека

Женскиот ЏЕМПЕР ПОРОПЛ е класичен стил кој изгледа лежерно и забавно за многу прилики, како што се : акти

DEN 561.60