• Свеж
Беверли Хилс Чипка-до вамп со кука-и-јамка затворање деца патики-Црна, Големина: 2

Беверли Хилс Чипка-до вамп со кука-и-јамка затворање деца патики-Црна, Големина: 2

DEN 575.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бидете поактивни со вашето дете со овој многу стилски Обичен Чевел За Момчиња од Беверли Хилс. Совршено одговара за Пешачење, Џогирање, Риболов, Спортови на Плажа и Други Слободни И Спортски Активности Во Затворени простории и На Отворено. Одличен изглед и удобен, благодарение на неговиот соодветен удобен јазик и квалитетен ѓон, така што вашето дете ќе се чувствува добро и стилски на секој чекор. Добро се вклопува во секој спорт, како и случајни настани. Чипка, совршена за спорт, така што вашето дете е безбедно на секој чекор . Назад На Училиште! Овие патики добро се вклопуваат во секое опкружување; Ве Молиме Наведете Ги Варијациите За Сите Достапни Големини И Бои! Стилски : Разноврсен стил кој одговара на многу тимови и прилики. Издржлив : гумен ѓон одлично за секакви ситуации. Лесно Ткаат : р кука и јамка дизајн совршен за лесно вклучување и исклучување. Безбедно : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. Висококвалитетно : Изработено имајќи ја предвид удобноста на вашите деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сет на Кети Иреланд памучни крпи за бања, крпи за бања, ултра мека, високо апсорбирана голема пешкир за бања, ГСМ

Искусете луксуз како што никогаш не сте се чувствувале порано, со нашата премија за премија за супер мек

DEN 1087.84