• Свеж
Веранда Магна Југозападна Внатрешна Надворешна Тркачка Тепих, 2 '3 12, Чеша Од Слонова Коска

Веранда Магна Југозападна Внатрешна Надворешна Тркачка Тепих, 2 '3 12, Чеша Од Слонова Коска

DEN 1339.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Достапно во повеќе бои и големини . Одликувајќи се со дизајни од модни цветови до традиционални класици и се наѕираа за лесна нега, килимите од Веранда се отпорни на временски услови и паметен избор за внатрешен двор, подови во семејната соба или какви било други области со голем сообраќај во вашиот дом. Висина на купот : 0. Живеат Подобро. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00