• Свеж
Обновен apple iPhone Плус 256gb Отклучен Gsm Quad-Core Телефон w Двојна Задна 12mp Камера-Џет Црна

Обновен apple iPhone Плус 256gb Отклучен Gsm Quad-Core Телефон w Двојна Задна 12mp Камера-Џет Црна

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој уред е сертифициран од нашиот водечки софтвер во индустријата и е 100% целосно функционален. Овој уред ќе покаже светлосни знаци на употреба како што се гребнатини, гребнатини и прекари на куќиштето и екранот. Вклучен е ѕиден блок и УСБ-кабел. Сим-картичката и слушалките не се вклучени. Apple i Phone 7 плус 256gb Отклучен Gsm Quad-Core Телефон w/ Двојна Задна Камера ОД 12 MP-Jet Black (Сертифициран Реновиран) овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Реставрирани Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sulpell Industries розова кафеава крпеница Апстрактна геометриска мрежа платно wallидна уметност, 36, дизајн од Мери Патинијан

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 565.92

Трговска марка ликовна уметност „Преторија Јужна Африка Скај Лејлин Портрет II“ платно уметност од Мајкл Томпсет

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Movender Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е п�

DEN 671.84