• Свеж
Нога Авенија Марио Брос. Женски Ноќта На Вештерките Праска Розова Принцеза Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Л

Нога Авенија Марио Брос. Женски Ноќта На Вештерките Праска Розова Принцеза Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Л

DEN 168.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Авенија За нозе Секогаш во тренд со модни дизајни напред и неверојатен квалитет, Костимите На Авенијата За Нозе ќе направат да изгледате и да се чувствувате целосно неодоливо. Совршен за ноќта на Вештерките, тематски настани или само за забава. Авенијата Нога Женскиот Праскав Розов Костим На Принцезата е иконски костим за ноќта на вештерките за љубителите на видео игри и дамите во неволја. Овој класичен изглед вклучува фустан со накит, круна и соодветни ракавици. Нога Авенија 100% Полиестер. Увезени. Прави одличен групен костим. Изгледа одлично самостојно и уште подобро со кошула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Однеси Ме Дома Те Молам Платнена Уметност Од Дин Русо, Бела Мат, Сребрена Рамка

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Ликовна Уметност "Однеси Ме Дома Те М

DEN 478.40