• Свеж
Бондо Оз Тело Филер Еден

Бондо Оз Тело Филер Еден

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вистинска големина за работата. Од лидерот во индустријата во полнење на телото доаѓа производ за еднократна употреба наменет за мали поправки. Bondo® Полнење На Телото Еден брзо и лесно ги исполнува вдлабнатини, гребнатини, чипови, пукнатини и дупки за ' рѓа. Бидејќи е специјално дизајниран да не се намалува и трајно издржлив, овој сигурен филер е одличен за широк спектар на автомобилски, домашни и хоби проекти. Добијте го само она што ви треба за да ја завршите поправката Со Синглот За Полнење На Телото Bondo®. Бондо, 6 МЛ, Еднократна Употреба, Полнење На Телото, Употреба За 1 Временска Употреба За Поправка На Вдлабнатини, Дупки за Лепенки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Acdelco Professional 6k Стандард V - Ребрести Серпентина Појас Одговара изберете: 2010-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2010-ГМЦ СИЕРА

Acdelco Professional, премиум резервни V Ребрести Напредни Технолошки Ремени служат како заменски ремени за сист

DEN 794.08

Продажба на Женски Панталони Женски Трендови Џеб Со Висок Појас Цврсти Прави Микрофлорани Панталони Кафе Xl

[Известување] : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме н�

DEN 3.00

Chama Plus големина V-вратот Танкинис костум за капење за жени клуч за пливање за пливање шорцеви сет за капење

Останувате активни ова лето? Ако планирате да лопатка, кајак или пливање, можеби ќе сакате дополнително

DEN 345.44