• Свеж
Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памук Страна-Затворање Предвремени Наметки со Долги Ракави 3pk, Ботанички, 0-Месеци

Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памук Страна-Затворање Предвремени Наметки со Долги Ракави 3pk, Ботанички, 0-Месеци

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Допрени од Природата органските Памучни Наметки Со Странично Затворање имаат разиграни обрасци за слатки соништа. Нашата органска ткаенина е супер мека и нежна за кожата на бебето, што го прави времето за спиење пријатно и удобно. Прилепувањата овозможуваат лесно вклучување и лесно исклучување, еластичната лента на дното и вратот на скутот прават облекување и менување пелени ветре. Нашите прееми наметки се погодни за прееми и новороденчиња од 6 до 9 килограми. Нашите наметки од 0-6 месеци работат малку поголеми за да можат да ви траат додека вашето бебе не наполни 6 месеци. Нашите наметки се направени од 100% памук, па затоа треба да се очекува одредено намалување. Допрено Од Природата Бебе Девојка Органски Памук Страна-Затворање Предвремени Наметки со Долги Ракави 3pk, ботанички е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува три Органски Наметки За Затворање Од Страна на Памук. Направено со 100% органски памук (ексклузивно за декорација). Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Врз основа на повратните информации од клиентите, нашата премија за големина е оптимална за прееми и новороденчиња од 6 до 9 килограми. Клиентите исто така велат дека нашите наметки од 0-6 месеци трчаат на поголемата страна, што е така што траат додека вашето малечко не наполни 6 месеци. Забелешка нашите наметки се направени со 100% органски памук, па затоа треба да се очекува одредено намалување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Портокалова Црвена Портокалова Област Килими, 7' 10'

Агли Компанија Машина Перат Затворен Правоаголник Преодна Портокалова Црвена Портокалова Област Кили�

DEN 1328.00