• Свеж
Мозочна Потрага 1-6

Мозочна Потрага 1-6

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Потрагата По Мозокот 1-6 Игра е брза игра која ќе им обезбеди на вашите деца многу забава и забава, истовремено помагајќи да развијат вештини што ќе треба да ги направат добро на училиште. Едукативната игра на табла на детето е дизајнирана на начин да им овозможи на играчите да се натпреваруваат на сопствено ниво на возраст, дозволувајќи им на луѓето од различни возрасни групи да играат заедно. Двајца до четворица играчи можат да ја играат оваа игра истовремено и таа е идеална за деца од 1 До 6 Одделение. Потрагата По Мозокот 1-6 игра вклучува 256 карти кои содржат над 1.500 прашања и одговори, 4 парчиња за играње, 1 умре, табла за игри и упатства што ги прават јасни правилата на играта. Универзитетската игра на ова дете доби награди како Награда За Избор На Наставник и Национална Награда За Објавување Родителство. Содржината вклучува : 256 Картички со над 1500 Прашања и Одговори, Табла За Игри, 4 Парчиња За Играње, 1 Умре, Целосни Упатства. За 2-4 играчи. Возраст од 6 до 12 години. А. Сосема нова состојба во оригиналното пакување. Избришете ја со сува или влажна крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фурхавен Пет Производи Кадифен И Велур Ортопедски Софа Стил Пет Кревет За Кучиња И Мачки-Длабок Базен, Џамбо

Длабок Базен Бои : Еспресо Микро гел мониста помага да се одржи креветот поладен додека мемориската пен�

DEN 1.67