• Свеж
Орегон Косилка Блејд

Орегон Косилка Блејд

DEN 447.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сечилото За косилка За трева Орегон Гатор Г5 се спротивставува на секој обем на работа со подобрени перформанси на сечење, што останува поостро и посилно подолго од стандардното сечило на производителот. Тоа не е замена на сечилото. Тоа е надградба. ["", "5 точка ѕвезда центар дупка", "Х-Тенденција Сечење Должина оптимизира ефикасноста на сечење со секоја револуција", "волфрам карбид се споени во сечилото, создавање на ултра-тврд слој на сечење на работ и зголемување на времето помеѓу острење", "Гатор Mulcher® обезбедува почиста, поефикасни перформанси сечење може да се елиминира потребата да торба, заштеда на време и кавга", "Агресивни, високо-лифт сечилото агол го зголемува протокот на воздух за да ги истурка остатоците нагоре и надвор За Супериорно Вреќање или Странично Празнење", "одговара на разни модели на ајп, занаетчија, Хускварна и пулан"].

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

fvwitlyh Racerback Резервоарот Блузи ЗА ЖЕНИ НОВИ Жени V Вратот Резервоарот Блузи Вратоврска Боја Без Ракави Основни Врвови

Атлетика Опремена Блуза За Денот На Независноста На Жените Основна Оп Блуза Победи Продажба На Женска О

DEN 1.00

Fpqtro Жените Ноќта На Вештерките Пижами Плус Големина Дозвола Под Жени Чипка Без Грб Боја Крстот Намалување Шупливи Пижами

Женска Чипка Без Грб Боја Вкрстено Сечење Шупливи Пижами Сетноте : 1 Ве молиме погледнете ја нашата табе�

DEN 639.84