• Свеж
Мерење Бокал Пластична Чаша Транспарентен Мерење Чаша Хемиски Отпорни

Мерење Бокал Пластична Чаша Транспарентен Мерење Чаша Хемиски Отпорни

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристика : * сосема нов и квалитетен.* Изработени од висококвалитетна пп пластика се отпорни на топлина, отпорни на корозија, отпорни на киселина и алкали и еднократно. Пластика за храна, безбеден материјал, нетоксичен и невкусен. * Јасната скала и фракционата вредност го прават мерењето попрецизно .* Пластичните мерни бокали се лесни, тие можат да бидат наредени еден врз друг за да заштедат простор . Лесно складирање *Помазно истурање и мали порти за истурање, така што течноста може да ја достигне само позицијата што сакате да ја минимизирате прскањето. * Погоден за мерење на вода, млеко, брашно, шеќер, масло за јадење, какао или други прашоци и течности во kitchen.It може да се користи и во лаборатории за хемиски експерименти, образование, хемија, истражување или апликации за животни науки.Спецификација : *Материјал : пластика*Боја : како што е прикажано на сликата*Големина : како што е прикажано*Капацитет : 250 мл, 500 мл, 1000 мл, 2000 мл, 5000млпакување Содржина : 1 х Мерење Југноти : 1. Поради различни фактори (како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината), вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. При рачно мерење, дозволете мало отстапување на податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Мерење Бокал Пластични Чаша Транспарентен Мерење Чаша Хемиски Отпорни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1.62 кт плоштад смарагд сече природен лондон син топаз 18к розово злато годишнина ангажман камен прстен големина 8.5

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

DEN 2.33