• Свеж
Јога Никне Бебе Момче Руно Патент Спиење и Игра 2pk, Шума, 6 Месеци

Јога Никне Бебе Момче Руно Патент Спиење и Игра 2pk, Шума, 6 Месеци

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Јога Никне руно спиењето и играта се совршени пижами за студено време! Овие прагови се направени од полиестерско руно и се супер топли и пријатни. Со затворање на патент, овие се лесни и лесни за исклучување! Заштитник за патент помага да се задржат гребнатини подалеку од лицето на бебето. Достапно во големини до 9 Месеци. Јога Никне Бебе Момче Руно Спие и Игра 2pk, Шумата е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува два спиење и игра. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Езерцето лилјани езерото брод со прскање транспорт сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.00