• Свеж
Обновен Dell 7050-СФФ Десктоп Со Intel Core i5-3.2 Ghz Процесор, 8GB Меморија, 256GB SSD-2. И Победи Про

Обновен Dell 7050-СФФ Десктоп Со Intel Core i5-3.2 Ghz Процесор, 8GB Меморија, 256GB SSD-2. И Победи Про

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Идеален за работа или игра, Реновираната Работна Површина dell 7050-SFF располага Со Intel Core i5-6500 3.2 Ghz Процесор и 8192 на меморијата. Чувајте фотографии, музика, филмови и повеќе НА 256 GB SSD-2.5. Тоа е совршена Работна Површина за сите ваши компјутерски потреби.  Пристаништа : HDMI, Display Port. Содржина на пакетот : Компјутерски систем, Кабел за Напојување, Нова УСБ-ТАСТАТУРА и Глушец. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.