• Свеж
- Профили Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 22.375 34

- Профили Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие Трендови Меѓународни ИТ - Профили Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ИТ-Профили Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кошмарот на Дизни Тим Бартон Пред Божиќ - Да Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Тиквата Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Ова Трендови Меѓународниот Дизни Тим Бартон Кошмарот Пред БожиќДа Живее Ѕидниот Постер Од Кралот На Ти�

DEN 3.33