• Свеж
Лишехин Женски Фустани Клиренс Летен Лабав Фустан Ремен Плажа Долги Макси Летни Фустани за

Лишехин Женски Фустани Клиренс Летен Лабав Фустан Ремен Плажа Долги Макси Летни Фустани за

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женски Летен Лежерен Лабав Фустан Ремен Плажа Долги Макси Летни Фустани За Женипроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Специфичност на предметотсезона : летен Пол : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Фустан За Печатење : Мода, Причинско-Последични карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, само онака како што сакате пакетот вклучува 1 парчиња Удобност за квалитетот на фустанот овој женски фустан е изработен од висококвалитетни удобни полиестерски влакна и ткаенина од полиуретански влакна. Пријателски за кожата и дише. Карактеристики женските фустани се детални со класичен дизајн со повеќе принтови пејсли/цврста боја. Се одликува со линија на вратот v, кратки, / долги ракави, лелеаво здолниште и над должината на глуждот, Висок еластичен струк, цветно печатено, Не гледајќи низ, лелеав фустан, макси фустан за Мајчинство. Преголем макси фустан, лабав и удобен за сите типови на тело. Моден Совет Спарете го со чизми до глужд и сламена капа за навистина уникатен изглед. Високите потпетици, накитот и чантата се исто така многу слатки за секојдневни секојдневни или за свечени прилики. Овие фустани за жени се лабави и елегантни, лесно можете да се облекувате нагоре и надолу во секоја пригода. Тоа е задолжителен летен фустан. Костум Повод овој фустан за жени може да биде фустан во различни прилики. Како што се одмор, годишнина, забава, работа, слободно време викенд прошетка, плажа, датум, исповед, секојдневно носење, канцеларија. Спарете со ѓердан и клинови за цветен макси фустан за претстојниот летен одмор на плажа. Забелешка : пред да нарачате, ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини во описот на производот и изберете ја вашата големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Raybestos Специјалитет-Улични Перформанси S-Жлебот Сопирачка Ротор, 780519PER Одговара изберете: 2015 - ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН,

Raybestos Специјалитет Перформанси Роторот На Сопирачките е специјално дизајниран за барајќи возачи кои ба

DEN 3.33