• Свеж
Викерман 1.5 -2 Црвен Сјаен И Мат Украс, По Кутија

Викерман 1.5 -2 Црвен Сјаен И Мат Украс, По Кутија

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Викерман 1.5" -2 " Црвена Сјајна И Мат Топката Украс. Овој сет на орнаменти се одликува со мешавина од сјајни и мат завршетоци во различни големини. Тоа вклучува 20 1.5 " сјајна топки, 12 1.5" мат топки, 9 2 "сјајна топки, и 9 2" мат топки. Секој украс има капа за сигурно виси и оди совршено на дрво за одмор или во декоративен сад. Вклучува 50 ораменти по кутија. Димензиите на украсите се 1,5 "H x 1,5" L x 1,5 "W и 2" H x 2 "L x 2" W. мали димензии на топката : 1,5 diam. во. Големи димензии топката : 2 дијамант. во. Вклучува 50 орнаменти со топки. Изработени од разнишана, лесна пластика. Не е потребно собрание. Производител сезонски 1 година ограничена гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Индустрии минимално саксија со растение жолто зеленило над зелено сликарство платно уметничко печатење

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 1.33

Дикс, Стефани Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Пилешко

Стефани Дикс претставува прекрасно Украсено Дрво од 30х26 Злато Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мат�

DEN 527.68

Киџила Активност Детска Маса И Столови Поставени Со Централна Корпа За Складирање За Момче Девојка, Розова Беж

И масата и столот можат да соберат 176 килограми, што им овозможува на децата слободно Да си играат со нив

DEN 3.00