• Свеж
Фамилијарна Роденденска Торта Свеќа Корист Дигитални Свеќи Празнични Материјали БРОЈ СВЕЌИ Хартија Роденденска Забава Декор Парафински Сјај Круна Број

Фамилијарна Роденденска Торта Свеќа Корист Дигитални Свеќи Празнични Материјали БРОЈ СВЕЌИ Хартија Роденденска Забава Декор

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики. 1. Создадете елегантна и романтична атмосфера за прослави и роденденски забави, погодни за украсување колачи и колачи, нема да ги оштетат колачите и лесни за употреба. 2. Широк спектар на употреба : дигитални свеќи може да се користат за родендени, забави за добредојде на бебиња, годишнини, забави за пензионирање, свадби. Можете да ги користите овие 10 броеви за да комбинирате различни возрасти. 3. Дигиталните свеќи за торта се направени од парафин, без чад, нетоксични, невкусни, безопасни и безбедни за употреба. 4. Прекрасен изглед, погоден за украсување торта, зголемување на атмосферата и ставање реквизити. . Спецификации : . Име На Производот : Торта Свеќа. Материјал : Парафин . Количина : 1 Компјутер. Големина : 3,8 х 5см, 3,5 х 5см. Боја : Сребрена . Вклучен Пакет : . 1x Торта Свеќа Фамилија Роденден Торта Свеќа Корист Дигитални Свеќи Празнични Материјали БРОЈ Свеќи Хартија Роденден Декор Парафин Сјај Круна Број.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Корса Гмц Сиера Шеви Силв Рег. Кабината Спб. Кревет 5.3 Л В Црн Спорт Еднострана ЦБ издувни Гасови се Вклопува изберете: 2015

Корса 14 Гмц Сиера / Шеви Силв 1500 Рег Кабина / Спб Кревет 5.3 Л V8 Црн Спорт Еднострана ЦБ Издувни Гасови Корс�

DEN 3.00

Дорман 522-Контрола На Суспензијата Рака За Специфични Модели На Инфинити, избери Црни Вклопувања: 1991-ИНФИНИТИ Г20

Оваа контролна рака на суспензијата е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурн

DEN 1.67

Стандардни Моторни Производи VP Сензор За Заден Притисок На Издувните Гасови Одговара изберете: 1995 - FORD F250, 1995 - FORD

Сензори За Заден Притисок На издувните гасови : 9596 Форд Е350 Еконолин, 9596 Форд Е350 Еконолин Клуб Вагон, 9596 Ф

DEN 664.96