• Свеж
ПАЛТО СПОЈКА LW КАБЕЛ 67-0400

ПАЛТО СПОЈКА LW КАБЕЛ 67-0400

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опискористи прецизни димензии НА КОМПОНЕНТАТА ОЕМ произведени за да ги исполнат или надминат спецификациите НА ОЕМ бројот на делот врежан на секој број на дел од кабелот наведен на секое пакување специјалната најлонска внатрешна обвивка обезбедува непречено функционирање дополнителен надворешен ракав за заштита на куќиштето на надолжно раната нема да се компресира и да се чувствува кашесто под Тешки Товари Спецификации НА Производителот БРОЈ НА ДЕЛ : 67-0400 гаранција : 90 дневен тип на производ : кабли/хидрауличен линиски тип : број на дел од производителот на спојката : 67-0400. Гаранција На Производителот : 90 Ден. Тип На Кабел : Спојката. Спојка : Надолжно Рана. Локација На Прилагодувачот На Спојката : Центар. Боја : Хром, Сребро. Заврши : Оклоп Палто, Хром. Домување : Плетенка. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Модел : Оклоп Палто. Вкупна Должина : 169,5 см (66-3/4"), 169,5 см, 66-3/4". Име На Производот : Кабел. Тип На Производ : Кабелски/Хидраулични Контролни Линии. Проп65 : овој производ може да содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија. Патување : 102 мм, 102 мм (4"), 4". Тип : Спојката. Единици : Секој.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола Јохоме Летни Фустани Женски Летни Топла Продажба Лабава Еднобојна Еднобојна Тркалезна Врата Долга Бела ХХХЛ

Женски Возбудувања Без Ракави Фустан Лабава Мини Фустан Секојдневен Летен Фустанд детали за Производо�

DEN 1.33

Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Лабава Кошули За Жени Жолта

KSCYKKKD Плус Големина Блузи За Жени Женски VВратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Лабава Кошу

DEN 2.00