• Свеж
Монтреал Цебраил Геометриски Дијаманти Бушава Област Килим, Слонова Коска Сива, 6'7 6'7 Круг

Монтреал Цебраил Геометриски Дијаманти Бушава Област Килим, Слонова Коска Сива, 6'7 6'7 Круг

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Моќта Се Појави Во Турција.Колекцијата Safavieh Montreal Shag SGM866 B Слонова Коска/Сив килим Живописни дизајни во задебелени, живописни тонови на бои убаво ја разликуваат Колекцијата Монтреал Шаг ОД SAFAVIEH. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мини глувци бебе и мали деца со долги ракави на долги ракави, хеланки на здолништа и скруши, сет на облека, големини 12м-5Т

Туту симпатична! Сет на облека со четири парчиња на Мини Маус gives дава на нејзината гардероба убава преу�

DEN 303.84