• Свеж
Риба Мајмун Тврдоглав Водич Ракавица, Црвена Риба 2екстра, Големи

Риба Мајмун Тврдоглав Водич Ракавица, Црвена Риба 2екстра, Големи

DEN 299.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тврдоглавата Ракавица — Црвена Риба Има пократка должина за најминимална заштита без да оди " гола". UPF50+ заштита од сонце го покрива задниот дел од раката. Ниту една шема на дланка за лизгање не обезбедува поголема контрола за сите ваши задачи за риболов. Неопренови зглоб за удобност и цврсто вклопување. Риба Мајмун Тврдоглав Водич Ракавица, Црвена Риба 2екстра, Голема : Тврдоглавата Ракавица - Црвена Риба има пократка должина за најминимална заштита без да оди "гола". UPF50+ заштита од сонце го покрива задниот дел од раката. Ниту една шема на дланка за лизгање не обезбедува поголема контрола за сите ваши задачи за риболов. Неопренови зглоб за удобност и цврсто вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.