• Свеж
Фустан За Жени, Женски Секојдневен Моден Еднобоен Лабав Џеб Со Половина Ракав Фустан Со Кошула Со о-врат Црна 3XL

Фустан За Жени, Женски Секојдневен Моден Еднобоен Лабав Џеб Со Половина Ракав Фустан Со Кошула Со о-врат Црна 3XL

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен,Моден : Одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 х Женски Фустан Забелешка : детални информации за големината ве молиме проверете го описот на производот, доколку имате некаков проблем, слободно контактирајте не. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Повод : Запознавање, Секојдневен, Партија, Плажа,за работа, дома Одмор и повеќе. Одговараат За Лето. Фустанот лесно се совпаѓа. Можете да одговарате на вашиот омилен ѓердан и накит за секојдневно носење, едноставен и елегантен. Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола Јохоме Летни Фустани Женски Летни Топла Продажба Лабава Еднобојна Еднобојна Тркалезна Врата Долга Бела ХХХЛ

Женски Возбудувања Без Ракави Фустан Лабава Мини Фустан Секојдневен Летен Фустанд детали за Производо�

DEN 1.33

Плус Големина Блузи За Жени Женски V-Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Лабава Кошули За Жени Жолта

KSCYKKKD Плус Големина Блузи За Жени Женски VВратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Лабава Кошу

DEN 2.00