• Свеж
Чувајте Премиум Пластична Гајба За Датотеки, Држи Букви И Правни Папки, Розова, 3-Пакување

Чувајте Премиум Пластична Гајба За Датотеки, Држи Букви И Правни Папки, Розова, 3-Пакување

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Новиот гајба За складирање Storex има солидна сигурност со посовремен стил. Традиционалната гајба за млеко доби надградби кои вклучуваат цврсто дно, лесни рачки за држење и подобрени перформанси на тестот за пад. Има букви или легални висечки датотеки и папки и може безбедно да се наредат високи до шест гајби. Наредете ги на нивна страна за да создадете прилагодена единица за полица или фрлете ги во вашиот автомобил за складирање мобилни телефони. Овие гајби се испреплетуваат во секоја насока.Изработена од пластика отпорна на удари нема да пукне, гребе, ' рѓа или вдлабнатина. Димензии на ставката : 17,25 Л х 14,25 В х 10,5 Ч 1,8739 фунти.?Продадете како комплет од 3 артикли за ваша подобра заштеда. Storex Голем Гајба За Складирање и Транспорт на Датотеки (3 единици/пакет) новиот гајба за складирање Storex има солидна сигурност со посовремен стил. Традиционалната гајба за млеко доби надградби кои вклучуваат цврсто дно, лесни рачки за држење и подобрени перформанси на тестот за пад. Има букви или легални висечки датотеки и папки и може безбедно да се наредат високи до шест гајби. Наредете ги на нивна страна за да создадете прилагодена единица за полица или фрлете ги во вашиот автомобил за складирање мобилни телефони. Овие гајби се испреплетуваат во секоја насока. Продадете како комплет од 3 артикли за ваша подобра заштеда. Изработена од пластика отпорна на удари нема да пукне, гребе, ' рѓа или вдлабнатина. Димензии на ставката : 17,25 Л х 14,25 В х 10,5 Ч 1,8739 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

3д Макспајдер Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Крајслер Себринг Седан 2007-2010, КЛАСИЧНА Серија

3Д Макспајдер КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ СЕДАН 20072010 КЛАСИЧЕН ТАН Р23Д Макспајдер Прилагодените Подни Душеци се на�

DEN 0.67

Inktastic Бидете Сирена И Направете Неколку Бранови Со Сина Сирена Приказна Подарок Бебе Момче Или Бебе Девојка Боди

Биди Сирена И Направи Некои Бранови Со Сина Сирена Приказна За Новороденчиња Ползавец Совршен роденден

DEN 1.67