• Свеж
Дорман 700 - Браник Фасција Задржувач Клип-ГМЦ Чеви

Дорман 700 - Браник Фасција Задржувач Клип-ГМЦ Чеви

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој држач за облоги на капакот на браникот е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила. Изработен од квалитетни материјали, тој е дизајниран за сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој држач за облоги на капакот на браникот одговара на вклопувањето и функцијата на фабричкиот дел на одредени години, марки и модели. Идеално решение - овој држач е сигурна замена за оригиналниот дел што недостасува или не успеа поради замор. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Достапна поддршка - секој дел Од Дорман е поддржан од сертифицираниот тим за техничка поддршка НА ДОРМАН. Дополнителни Карактеристики Материјал : Пластика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Компатибилен Со Oneplus N Телефон Случај, Апстракт 6 - Та Генерација Случај Мажите Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 3.33