• Свеж
19 Портокал Метал Пеперутка Отворено Градина Ветерница

19 Портокал Метал Пеперутка Отворено Градина Ветерница

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нема ништо како звукот на ветровите што танцуваат на ветрот. Оваа прекрасна ѕвонче од пеперутка додава боја и музика на секој надворешен простор. Висат насекаде за да уживаат во олицетворението на летните звуци. Метал пеперутка отворено ветерница. 4 виси цевка ѕвончиња. Лесно за закачување од метален ланец со кука. Димензии : 19 "H x 4" W x 2.5 " D. Материјал (И) : метал Портокал пеперутка отворено ветробранско. 4 метал виси цевка ѕвончиња. Лесно за закачување од метална брада со кука. Мери 19 инчи висока за 4 инчи широка за 2,5 инчи длабока.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.