• Свеж
Anavia Засекогаш во моето срце срцев кремирање ѓердан за пепел со прекрасен кадифено накит BO и комплет за инка

Anavia Засекогаш во моето срце срцев кремирање ѓердан за пепел со прекрасен кадифено накит BO и комплет за инка

DEN 1396.16

Од стоката
Достапно е за нарачката

? Анавија "Засекогаш во моето срце " срцев кремирање ѓердан за пепел со прекрасна кадифена кутија за накит и комплет за инка? Секогаш чувајте ги вашите најблиски блиску до вашето срце со нашиот сребрен накит за кремирање од не'рѓосувачки челик. Меморијалниот ѓердан се одликува со зборовите "засекогаш во моето срце" на предната страна. Значајниот ѓердан може да дејствува како потсетник дека секогаш ги имате во Вашите мисли и близу вашето срце, приврзокот за кремирање е дизајниран да дискретно да ја носи вашата сакана личност близу до вашето срце. Нашиот ѓердан за кремирање за пепел доаѓа со стандардни 22? синџир на змии и кутија за подароци за потпис на Анавија, подготвена за давање на некој што штотуку претрпе загуба. Овој ѓердан од не'рѓосувачки челик ви овозможува да ја чувате вашата сакана личност близу до срцето долго откако ќе поминат. Анавија сака нашите ѓердани од урна за пепел да се однесуваат како знак на утеха и да ви донесат мир како што се сеќавате на добрите времиња што ги споделивте. Овој ѓердан од пепел се мери на 0,98? X0,79?/25x20мм. На одделот може да се пристапи со одвртување на завртката за зат на навој на горниот дел од приврзокот за пепел. Приврзокот за кремирање може да се наполни со 1/5 лажичка кремирана пепел, коса или песок. Целиот наш спомен накит е направен со 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. Нашиот накит за кремирање е загарантиран да не избледи или да се оцрни со текот на времето и е хипоалергичен што го прави безбеден за луѓето со алергии. Поради висококвалитетниот метал што се користи за да ги направиме нашите производи, тие ќе траат цел живот. Големина на приврзок за кремирање : 0,98? X0.79?/25x20mm . капацитет на приврзоци : 1/5 лажичка. Меморијалниот ѓердан е изработен од нерѓосувачки челик од хируршко одделение . Тип на ланец : 22? Синџир на змии (2 инчи е ланец за проширување). Вклучува : ? 1? Кремација на срцето ѓердан, ѓердан ,? 1? Мала инка и? 1? Испорачана во кутија за подароци за потпис на Anavia, подготвена за надавање . бродови истиот или следниот работен ден.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Национално Друштво За Сарказам Хумористична Забава Графички Маици Национализам Поддршка Смешни Новина Маица За Мажи

Национално Друштво За Сарказам Хумористична Забава Графички Маици Национализам Поддршка Смешни Новин�

DEN 303.84