• Свеж
Мебел на Америка РОКЛАНД 3-парчиња контра-висина за јадење, сина

Мебел на Америка РОКЛАНД 3-парчиња контра-висина за јадење, сина

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Табелата за шалтер поставена со еден USB приклучок е вашето ново погодно место за проучување, јадење и многу повеќе. Неговиот вграден USB приклучок овозможува полнење паметни уреди додека работите или јадете на масата. Двете столици што одговараат се дизајнирани со прекрасна ткаенина ткаенина за ваша удобност, донесувајќи ви опција за заштеда на простор за кој било мал простор. За мебелот на Америка Мебел на Америка® е горд што е семејниот пријател кој секогаш го има грбот. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка РОКЛАНД 3-парчиња контра-трпезарии со USB, сина вклучува : една (1) трпезариска маса за шалтер и две (2) столици. Стил : Преоден. Заврши : Сина, сива. Материјали : полиестер, цврсто дрво, дрво фурнир, МДФ. Компактна област за седење. Стилските аголни нозе носат елеганција и поддршка. Седишта 2-удобно. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутии. Димензии и тежини : Димензии на табелата на шалтер : 48 "L x 18" W x 36 "H. Бар Димензии на столицата : 15" L x 15 "W x 24,5" H. Капацитет за тежина на табелата : 95 фунти. Капацитет на тежина на столицата : 175 фунти. Тежина на производот : 68 фунти. Кликнете овде за да ја видите продавницата за водичи за собрание Колекцијата за појавување : 4-парчен бројач за јадење сет : Точка #584638204. Табела за контра -трпезарија : Точка #585995378.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вес, јуни Роза Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов - ХЕСЕИ ТРЕТИ

Јуни Ericка Вес претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 18х15 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирањ�

DEN 0.33