• Свеж
Наставникот Создаде Ресурси Теал Полка Точки Магнетна Граница, Нозе По Пакет

Наставникот Создаде Ресурси Теал Полка Точки Магнетна Граница, Нозе По Пакет

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Наставникот Создаде Ресурси Теал Полка Точки Магнетна Граница, 24 Стапки По Пакет, 3 Пакувања Украсете ја вашата табла брзо со издржлив магнетски декор! Додадете талент на други метални површини како што се врати, клупи, полици и канти. Сече лесно со ножици за да направите свои етикети или парчиња игри. Секоја магнетна граница е 24 " х 1-1/2". Секое пакување вклучува 12 парчиња за вкупно 24 стапки. Се продава како 3 пакувања за вкупно 36 парчиња (72 стапки). Наставникот Создаде Ресурси Теал Полка Точки Магнетна Граница, 24 Стапки По Пакување, 3 Пакувања : . Украсете ја вашата табла во предвремена форма со издржлив магнетски декор!. . Додадете талент на други метални површини како што се врати, клупи, полици и канти. 12 По пакување, продадени како 3 пакувања. 36 ленти, (72') вкупно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Премија Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2009 - Тојота Корола Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 895.84