• Свеж
Безбедносно bellвонче за безбедносно bellвонче на ридски ридерс, Виолетова, виолетова

Безбедносно bellвонче за безбедносно bellвонче на ридски ридерс, Виолетова, виолетова

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Таа ќе ужива во возењето со bellвончето на девојчињата Ридерц, велосипед, кој испушта гласен, јасен прстен за да помогне да се знае нејзиното присуство. Дизајнирано за лесно прицврстување на повеќето детски велосипеди, bellвончето за велосипеди има цветен врв за забавен, стилски изглед. Bell Sports Riderz Bling Hearts Seaffice Beavery Bell, Purple : помага во зголемување на безбедноста. Гласен, чист прстен. Придава на повеќето детски велосипеди. Стилски скапоцен камен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Stuple Industries Kiwi Bird Jogging вежба за вежбање патики илустрација графичка уметничка галерија завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 0.67