• Свеж
Simplay без Dig Universal Mailbo Post, без копање, издржлива пластична објава, црна боја

Simplay без Dig Universal Mailbo Post, без копање, издржлива пластична објава, црна боја

DEN 591.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Универзалниот пост на Universal Dig Fease Up Easy Up го олеснува склопувањето и инсталирањето на вашето поштенско сандаче за неколку минути - без копање! Само израмнете ја земјата, прилагодете ја висината на објавата на одобрените димензии на USPS, истурете во сув песок за да ја измерите основата и престо - ново поштенско сандаче за тешки таблички! Ова иновативно решение за инсталирање на поштенско сандаче и комбинација за објавување ви овозможува да го прилагодите со вашиот избор на врвот на поштенското сандаче (не е вклучено) за да го разубавите вашиот дом и да ја зголемите привлечноста на Curb. Не-копачки поштенско сандаче! Цврста, стабилна основа се полни со 70 фунти сув песок. Не е потребно копање за да се инсталира ова поштенско сандаче. Black Post прифаќа секое поштенско сандаче за пост-планини : Силното, цврсто, прилагодливо поштенско сандаче е компатибилно со повеќето традиционални USPS одобрени поштенски сандачиња (поштенско сандаче не е вклучено). Издржлива и водоотпорна : Тешка, пластична конструкција со двојни wallидови со години стои до елементите, нема да излупи или избледи и е ниско одржување. Лесна инсталација и склопување : Само додадете песок во основата и вашиот избор на USPS одобрен стандарден пластичен или метал поштенско сандаче (врвот на поштенското сандаче не е вклучен). Ставете и прилагодете се на посакуваната висина. Комплетен со обликувана плоча за монтирање и хардвер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.