• Свеж
Арнолд Универзал Јава Трева Косилка Покрие 490-290-0013, 143973

Арнолд Универзал Јава Трева Косилка Покрие 490-290-0013, 143973

DEN 431.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вклучува 1 Мтд Арнолд Додатоци Универзална Трактор Покритие 490-290-0013. Универзална заштита за сите сезони за вашиот трактор за тревник. Отпорен на у. В.и мувла. Направено за семејството на брендови НА МТД, вклучувајќи Троја-Билт, Двор, Арнолд, Ремингтон, Машини За Двор, Колумбија, Мареј, Робомоу и многу повеќе. Капакот за косилка за трева е обложен за максимална заштита од вода и еластичен кабел на дното за цврсто вклопување. Арнолд Корп 490-290-0013 Арнолд Тревник Трактор Покритие-УНИВ ВКЛОПУВААТ ТРАКТОР КАПАК. Универзално вклопување (секоја косилка за јавање до 54" ширина на сечење). Обезбедува заштита на сите временски услови. ОТПОРЕН НА УВ И мувла. Тешки 3,0 мм мерач винил изградба. Капакот за косилка за трева е обложен за максимална заштита на водата. Еластичен кабел на дното за цврсто и прилагодено вклопување. Двор Машини 13А2775С000 МТД 13А326ЈЦ058. Приближна големина : 68 "Л х 40" В х 38 " Х. Боја : црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.