• Свеж
Оригинално склопување на црево за грејач

Оригинално склопување на црево за грејач

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оригинален црево за грејач Поставете го оригиналниот сет на црева за грејач е оригинален дел, во кутијата на производителот на автомобили, што го продаде новиот дилер на автомобили. Карактеристики и придобивки : Внатрешните облоги на снабдувачот со оригинална опрема се отпорни на електрохемиско пукање висока јачина и отпорност на масло, кал, сол, остатоци од патиштата и отпорност на озон на дестилирана вода и вода етилен гликол мешавини на отпорност на температури на воздухот до 125 C оригинални обликувани грејачи на грешки Црево.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фурино Сврти-Н - Цевка Висока Крајна Маса Со Корпа За Отпадоци, Колумбија Орев Црна Темно Кафеава, Сет од 2

Создадете совршен простор во дневната соба со Висока маса Фурино Оваа маса од Високата класа ќе седи со�

DEN 647.36

Ступел Индустрии Класични Рози И Аранжман На Глобфлауер Гроздобер Избледени Тонови, 30, Дизајн На Ангела Меквин

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

DEN 669.44