• Свеж
Кабот 60W L Биро Со Средината На Грбот Кожа Бо Стол, вклучува Датотека И Бо Фиока Со Складирање Во Бело

Кабот 60W L Биро Со Средината На Грбот Кожа Бо Стол, вклучува Датотека И Бо Фиока Со Складирање Во Бело

DEN 1088.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Фиока за датотеки се отвора на мазни слајдови со топчести лежишта за лесен дофат до правни, букви и документи со големина А4. Висината и напнатоста на столчето за биро може лесно да се прилагодат за да ги исполнат вашите personal преференции. Достапно во различни традиционални и современи опции за завршна обработка со стилски хардвер за дополнување на секоја домашна канцеларија.Каботот За Мебел ОД Буш 60w L Во Облик На Компјутерско Биро со Кожна Кутија од Средината на Грбот нуди модерно решение за работниот простор преполно со модерни карактеристики и удобности. Изберете од различни традиционални и современи опции за завршна обработка за да најдете совршен изглед за вашиот простор. Вертикалниот кабинет за складирање со стилска стаклена врата крие книги, врзива и други големи предмети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.