• Свеж
Елита Домашни Производи, Т Антимикробни ЦВЦ Бонус Лист Во Собата, Кралицата, Слонова Коска

Елита Домашни Производи, Т Антимикробни ЦВЦ Бонус Лист Во Собата, Кралицата, Слонова Коска

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

800 Конец Брои Антимикробни ЦВЦ бонус лист постави 812 Конец Брои ЦВЦ Лист Сет-Памук Богата/Лесна Нега. Сертифициран Окео-Текс Безбедно. Третиран Со Дупонт Силвадур; штити од батерија и друг микробен раст и спречува мириси. СИЛВАДУР се врзува за бактериска ДНК спречувајќи репликација и се врзува со клеточната мембрана предизвикувајќи структурни и функционални промени во бактериските мембрани што доведува до нивна неможност за правилно функционирање. Исто така, апсорбира киселини, амини и сулфурни соединенија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Затемнување Дејтон Цврст Џеб За Затемнување На Прачка Енергетски Ефикасен Панел За Завеси, Сина Базен, 42 x95

Искусете ја темнината, тишината и убавината на енергетски ефикасните Завеси За Затемнување Панелите за

DEN 407.84