• Свеж
Лесно-пиво бебе и дете момче Тери Крт резервоарот и шорцеви сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Лесно-пиво бебе и дете момче Тери Крт резервоарот и шорцеви сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стилизирајте го вашиот пат низ еден сончев ден со овој врвен резервоар за крпа и шорцеви поставени од лесно-пила. Кул и удобно, овој сет со лесно носење го прави да се подготви за денот .. Лесно Peasy! Носете го резервоарот и шорцевите заедно за целосен изглед или искористете го максимумот од неговата гардероба и измешајте и совпаѓајте се со неговите други обични омилени. Само на. Материјал : Резервоар и шорцеви : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : ТОП ТОП И ШОРТИ. Карактеристики на резервоарот : опуштено вклопување; Контрастна екипа; без ракави со контрастна трим; Везење на левото градите; Супер-меко чувство. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со врзана вратоврска; контрастна трим; Долфин полите. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Момци за бебиња и мали деца Тери Крв Торн и шорцеви поставени од лесно-пила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пензиски ширина на ширина на женски ширина, стилски пумпи за фустани за пети за вечер, вечера, матурска и работа злато 12

Чевли за фустани со ширина со ширина на ширина на денар е софистициран и удобен Оваа дама 2 "Лизгање со ср

DEN 319.84

Трговска марка ликовна уметност лак чанта бела на црвена платно уметност од Родерик Стивенс, црна мат, црна рамка

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено за обесе�

DEN 2.00

Трговска марка ликовна уметност „Стоун планина“ платно уметност од Филип Саинте-лади, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска мар

DEN 1.00