• Свеж
Скот Контејнери Суштински Стандард Ролна Бања Хартија Ткиво Традиционални, Септички Безбедно, Слај, Бела, Листови Ролна, Ролни Картон

Скот Контејнери Суштински Стандард Ролна Бања Хартија Ткиво Традиционални, Септички Безбедно, Слај, Бела, Листови Ролна, Ролни

DEN 550.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Скот Суштински обезбедува сигурен биланс на ефикасност, перформанси и вредност. Кога барате практични производи за вашиот деловен тоалет, Стандардната Ролна За Тоалетна Хартија Од Суштинско значење Скот е паметен избор. Ова рециклирано тоалетно ткиво е идеална мешавина на одлични перформанси и вредност. Секој лист е силен и апсорбирачки, што ви дава доследно, сигурно искуство за посетителите на вашата бања дури и во области со голем сообраќај/комерцијални/ индустриски области. Со 100% содржина НА РЕЦИКЛИРАНИ влакна РФ, ги исполнува стандардите НА ЕПА. Плус, масовните ролни се индивидуално завиткани тие се заштитени додека не сте подготвени да ги користите и се вклопуваат со повеќето универзални диспензери за тоалетна хартија. Ако практичноста, сигурноста и вредноста се на врвот на вашата листа на критериуми за материјали за бања. Тип На Производ-Ткива-Бања Редовна Ролна. Бренд : Скот Суштински. Тип На Ткиво-Тоалет. Број На Плис-2. Број На Листови-550 по ролна. Должина-4". Ширина-4.1". Бои-Бела. Дијаметар На Ролна-4.6". Тип На Пакување-Ролна. Стандарди За Усогласеност - Еколого Сертифициран. Процент на рециклирана Содржина пред потрошувачите-60%. Процент на рециклирана Содржина по потрошувачите-40%. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-100% . Изјава за одрекување - овој производ е направен со употреба на дрво добиено од заверена управувана шума. Фуснота 1-Погодност Картон. Посебни Карактеристики-За Традиционален Бизнис. Код За Склопување-N. Проп 65 Индикатор-N. Зелен Индикатор-Y. Epacpgcompliant Код-Y. По Количина На Пакет - 20 Ролна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Aukfa Stairway дрво кревет кревет за деца, тинејџерски и возрасни, близнаци над целосен кревет со скалила, складирање и чувар

Овој кревет е дизајниран со чиста силуета и нијанса на елеганција Препорачана дебелина на душекот : Гор�

DEN 6155.04